Translate

sobota, 2 lutego 2013

Polskie firmy karpiowe.

       Polskie firmy Karpiowe
Firma IROH HOOK  Andrzej Walczak  powstała z myślą o karpiarzach poszukujących wysokiej klasy kulek proteinowych  w cenach przystosowanych do Polskich realiów. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości produktów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego w naszej ofercie znajdziecie, kulki o odpowiednio zbilansowanym składzie tak aby w jak największym stopniu wabić ryby w obszar nęcenia i utrzymywać w łowisku. W miksach zastosowaliśmy łatwo przyswajalne białka i dużą ilość płynnych pokarmów co czyni je unikalną przynętą i zanętą. Użyte dodatki są całkowicie biodegradowalne przez co nie zanieczyszczają środowiska naturalnego. W naszej ofercie posiadamy kulki  hakowe oraz zanętowe, dip, glug oraz booster do tego pellety w różnych granulacjach.  

Firma oferuje Komponenty do własnoręcznej produkcji kulek proteinowych, Kulki zanętowe  jak i haczykowe ,pelety, akcesoria jak i sprzęt biwakowy- namioty, krzesła, łóżka i tym podobny sprzęt.

                                                  http://fishpoint.nazwa.pl Największy dystrybutor sprzętu karpiowego. W jej asortymencie znajdziemy wszystko co niezbędne dla miłośników wędkarstwa karpiowego, między innymi bogatą ofertę kulek proteinowych, dipów, wszelkiego rodzaju zalew oraz całą gamę sprzętu i akcesorii  wędkarskich.

                                                            http://www.tandembaits.com/Całkiem nowa firm na naszym rynku karpiowym oferująca karpiarzom nowe podejście do przynęt bogata oferta kulek proteinowych w nie powtarzalnych smakach i zapachach do tego boostery dipy aktywatory.Pelety zanętowe jak i hakowe.
                                                             http://www.carrum.plFirma Massive Carp Baits & Tackle powstała w 2009 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego. 
W ofercie firmy znajdziecie wszystkie niezbędne komponenty do wykonania kulek proteinowych według własnego pomysłu.
                                                         http://www.massivecarp.plFirma specjalizującą się w sprzedaży detalicznej jak również hurtowej komponentów, dodatków i innych specyfików wykorzystywanych w domowej produkcji kulek proteinowych, zanęt i przynęt. Pod marką Fish Food produkujemy również mixy, dipy, boostery i oczywiście kulki proteinowe zarówno tonące jak i pływające oraz wiele innych ,,przysmaków” nie tylko  dla karpi, ale również innych ryb.
                                             http://www.fishfood.com.pl
Firma Bait Zone powstała w 2011 r. i jest polską firmą oferująca produkty do połowu karpi. Przemyślana receptura produktów i wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wprowadzić do oferty produkty które sprawdzają się doskonale na naszych rodzimych wodach ale nie tylko na nich. Oferta firmy jest stworzona tak by do danego rodzaju kulki każdy klient mógł dopasować odpowiedni pellet, amino dip do dipowania przynęt i nadawania im dodatkowej mocy, GLUG do dopalania zanęty oraz płynne pokarmy czy też pastę służącą do oblepiania kulek przynętowych, ciężarków itp. A więc wszystko to co można znaleźć w ofercie Bait Zone pozwoli każdemu skutecznie łowić karpie dzięki możliwości odpowiedniego doboru kulek, pelletów i zalew pasujących do wybranych produktów, a możliwość zakupu miksu i dodatków do nich umożliwi wykonanie kulek proteinowych w domowym zaciszu osobom, które same lubią kulać skuteczne przynęty wysokiej jakości z odpowiednio dobranych składników.


                                                       http://bait-zone.pl

  

Firma Fantazy Baits to nowa firma zajmująca się produkcją przynęt i zanęt wędkarskich. Pomysł na firmę powstał z zamiłowania do tego pięknego sportu, tysiące godzin spędzone podczas wędkarskich wypraw oferowane produkty były od roku testowane na różnych zbiornikach z bardzo dobrym wynikiem. 
                                                  http://www.fantazybaits.pl/


Marka została stworzona przez Pawła Szewca z myślą o karpiarzach, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów. W ofercie firmy znajdziecie Państwo Dipy, Boostery, Flavoury, Aminoliquidy, Amino dipy, Dipy w proszku. Pasty pelletowe . Ponadto w ofercie są kulki przynętowe trzech rodzajów: kulki tonące, kulki o neutralnej wyporności oraz kulki pływające Pop Up. 
                                                      http://naturalbait.eu/
Firma ARAS powstała w 1997 roku. Zajmujemy się produkcją  profesjonalnych zanęt wędkarskich i wyrobów karpiowych.
Wszystkie nasze produkty powstają na bazie naturalnych składników, wyłącznie polskich. W ofercie mamy
kulki proteinowe, pellety, dipy, boostery, liquidy, atraktory, mixy do samodzielnego wyrobu kulek i całą gamę dodatków.

                                            http://www.araskarp.pl


Firma Duncaen od wielu już lat specjalizuje się w produkcji przynęt i zanęt karpiowych. 
 Produkujemy różne serie kulek proteinowych, dipy, boostery oraz wiele komponentów do własnego wyrobu kulek proteinowych. 
                                       http://www.kulkiproteinowe.plFirma ta ma do zaoferowania  kulki proteinowe ,dipy, liquidy,
                                            http://banditcarp.sklep2.plCarp Life- jest odpowiedzią na aktualne trendy panujące na tym rynku. Dania karpiowe produkowane są tylko i wyłącznie z najwyższej jakości składników, stąd pewność, że otrzymany towar zawsze będzie o najwyższym standardzie. Firma czerpie również z doświadczenia innych, stąd rozpoczęła  współpracę z jedną z najlepszych i najbardziej cenionych w tej dziedzinie firm – Haith’s.

                                              http://www.carplife.pl
Od ubiegłego  sezonu na rynek karpiowy weszła  nowa firma o mocnej nazwie  Delta Baits  miksy oraz komponenty do produkcji kulek, pellety oraz boostery i flawory. Delta Baits jest polskim producentem przynęt wędkarskich. Produkty powstawały i były przez testowane przez kilka lat na polskich i europejskich wodach.

                                                www.deltabaits.com
Firma TRAPER powstała w 1993 roku. Jedną z podstaw jej stworzenia i funkcjonowania jest pasja. Jej właściciele i większość załogi są zapalonymi wędkarzami. Doświadczenia zdobywane podczas licznych wypraw wędkarskich, przekładają się na jakość produktów firmy.  Do zaoferowania ma Program Carp.


Meus to producent przynęt i zanęt dla karpiarzy. Firma ta ma kilkuletnią historię. Rozpoczęła ona swoją działalność w 2008 roku kontynuując długoletnią tradycję wytwarzania przynęt do połowu okazów karpi. Od początku swojej działalności firma skupia się na doskonaleniu produkcji i poszerzaniu własnego asortymentu.

                      http://www.meusnet.atirius.civ.pl/Impulse Fish - jesteśmy producentem zanęt i dodatków wędkarskich. Nasza działalność jest efektem długoletnich testów nad wodą. W swojej ofercie posiadamy: zanęty, aromaty, melasy, pieczywo fluo, gliny, pellety.
Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości i zawsze świeże. Ciągle poszerzamy swoją ofertę. Wychodzimy z założenia: "Impulse fish dla klienta, nie klient dla Impulse Fish".
Jesteśmy świadomi, że dopóki inne firmy będą produkować masowo, nasze produkty będą niedoścignione. 


                         www.ImpulseFish.eu                                    


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz